ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK ile Temel Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN, İlçemiz Sakarya Ortaokulu Konferans Salonunda okul müdürleri ile yapılan yılsonu değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantı da başarılı bir eğitim-öğretim dönemi geçirildiğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK, emeği geçen herkese teşekkür etti.  Daha sonra yıl boyunca yapılan faaliyetlerin değerlendirmesi yapılarak önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde planlanan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyareti

 

 

Toplatının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN ile Şube Müdürlerimiz İlyas KIRALİ ve Mehmet SULAR ile birlikte İlçe merkezinde bulunan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mehmet Akif Ersoy İlk-Ortaokulu, Mimar Sinan İlk-Ortaokulu, Zübeyde Hanım Anaokulu ve Fatih İlk-Ortaokulunu ziyaret etti. Okullarımızda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK, okullarımıza birer paket kitap hediye etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyaretiİl Milli Eğitim Müdürünün Ziyareti

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.