ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB PROJESİ BİLGİLENDİRME ZİYARETİ

İlçemiz Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümünde öğrenim gören ve Erasmus+ Leonardo da Vinci Programı kapsamındaki " Pediatri Palyatif Bakımda AB uygulamalı Eğitimi" projesi ile Danimarka´nın Brondby şehrinde mesleki eğitim yapmağa hak kazanan öğrencilerimizden bir grup İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN ve Okul Müdürü Rifat AKSOY ile birlikte İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Mubarek AGİTOĞLU´nu makamında ziyaret etti.
AB PROJESİ BİLGİLENDİRME ZİYARETİ

İlçemiz Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümünde öğrenim gören ve Erasmus+ Leonardo da Vinci Programı kapsamındaki " Pediatri Palyatif Bakımda AB Uygulamalı Eğitimi" projesi ile Danimarka´nın Brondby şehrinde mesleki eğitim yapmağa hak kazanan öğrencilerimizden bir grup İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN ve Okul Müdürü Rifat AKSOY ile birlikte İlçemiz Kaymakam Vekili Sayın Mubarek AGİTOĞLU´nu makamında ziyaret etti. Proje Koordinatörü Cengiz URUNCA tarafından Kaymakam Vekili Sayın Mubarek AGİTOĞLU´na proje hakkında bilgi verildi.
Kaymakam Vekili Sayın Mubarek AGİTOĞLU, öğrencilerimizi ve projede görev alan personelimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.  

 

AB Projesi Kaymakam Beyi ZiyaretAB Projesi Kaymakam Beyi ZiyaretAB Projesi Kaymakam Beyi ZiyaretAB Projesi Kaymakam Beyi ZiyaretAB Projesi Kaymakam Beyi Ziyaret

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.