ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALACA EĞİTİM ŞENLİĞİ-2022

Alaca Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığımızın öğrenci ve öğretmenlerimiz için Veli Çayırı'nda 16 Haziran 2022 Perşembe günü düzenleyeceği "Alaca Eğitim Şenliği" etkinliğimize, Sayın Çorum Valimiz, İlçe Kaymakamımız, Çorum İl Milli Eğitim Müdürümüz, daire amirlerimiz katılacaktır. 
ALACA EĞİTİM ŞENLİĞİ-2022

Alaca Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığımızın öğrenci ve öğretmenlerimiz için Veli Çayırı'nda 16 Haziran 2022 Perşembe günü düzenleyeceği "Alaca Eğitim Şenliği" etkinliğimize, Sayın Çorum Valimiz, İlçe Kaymakamımız, Çorum İl Milli Eğitim Müdürümüz, daire amirlerimiz katılacaktır. Alanın güvenliğini Alaca İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Alaca Zabıta Amirliği ve Özel Güvenlik Şirketi sağlayacaktır. Ayrıca güvenlik ekiplerimize okul müdürlerimizden ve öğretmenlerimizden oluşturduğumuz ekiplerimiz de yardım edecektir. Öğrencilerimiz için kurulan eğlence oyun gruplarını öğretmen ve idarecilerimiz sürekli kontrol edecektir. Küçük yaş grubu öğrencilerimizin öğretmenleri öğrencileri ile devamlı bir arada olacaktır. İlçemizde görev yapan tüm öğretmenler Veli Çayırında olacaktır. Sportif yerel oyunları İlçemiz Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz organize edecektir.  Öğrencilerimize ve katılımcılarımıza, yemek, su, mısır, Osmanlı macunu, pamuk şeker vb. ücretsiz olarak ikram edilecektir. Ayrıca ortaokul ve liselerimizin birincilerine birincilik ödülü, ilkokul, anaokulu, ortaokul, lise gruplarımızdaki öğrencilerimize de (okullarının belirlediği) ödül verilecektir. İlçemiz kurumları stant açarak kendilerini tanıtacaklar ve öğrencilerimize hediyeler vereceklerdir (sınırlı sayıda). Tüm ulaşım ücretsiz yapılacaktır. Öğrencilerimiz okullarından alınıp yine okullarına teslim edilecektir. Alanımızda tam teşekküllü Sağlık Müdürlüğümüze ait ambulans ve sağlık ekibi hazır bulunacaktır. Tüm yapılanlar sizlerin değerli yavrularımız içindir.

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.