ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PANSİYONUNA ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN, Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunu ziyaret ederek öğrencilerle kahvaltı yaptı.
ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PANSİYONUNA ZİYARET

Alaca İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN, 06/03/2015 Cuma günü sabah Anadolu  İmam Hatip Lisesi Pansiyonunu ziyaret ederek pansiyonda kalan öğrencilerle birlikte kahvaltı yaptı. Kahvaltıda açık büfe olarak 12 çeşit kahvaltı verilmesini memnuniyetle karşıladığını ifade eden DURSUN, birçok kişinin evinde bile bu imkanları bulamadığını ve Devletimizin öğrencileri için her türlü imkanı seferber ettiğini vurguladı. Okul Müdürü Kadir ŞiMŞEK de kahvaltıda tereyağı, bal, beyaz peynir, kaşar peyniri, siyah zeytin, yeşil zeytin, tahin helvası, yumurta, domates, salatalık, salam ve çay verilirken haftanın belli günleri de bunlara ilaveten menemen, patates haşlama ve çorba çeşitleri de ilave edildiğini, ayrıca hergün bir öğünde et yemeğinin bulunduğunu ve akşam etüt sonrası öğrencilere puaça ve çay servisi yapıldığını söyledi. Verilen hizmetten öğrencilerin de oldukça memnun oldukları gözlendi.

 

İHL Pansiyon ZiyaretİHL Pansiyon ZiyaretİHL Pansiyon ZiyaretİHL Pansiyon ZiyaretİHL Pansiyon ZiyaretİHL Pansiyon Ziyaret

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.