ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATLETİZM YARIŞMALARINDA DENİZHAN YBO FIRTINASI ESTİ

İlçemiz Denizhan YBO´dan büyük başarı...
ATLETİZM YARIŞMALARINDA DENİZHAN YBO FIRTINASI ESTİ

3-4 Mart 2015 tarihleri arasında Çorum Okul Sporları Federasyonu İl Temsilciliği tarafından İlimiz Dr. Turhan KILICCIOĞLU Stadyumunda yapılan Küçükler (K/E) Puanlı Atletizm İl Birinciliği ve Yıldızlar (K/E) Puanlı Atletizm İl Birinciliği müsabakalarına İlçemiz Denizhan YBO yine damgasını vurdu. Küçük Erkek ve Yıldız Erkeklerde takım halinde yarışmalara katılan okulumuz her iki branşta da mutlu sona ulaştı ve ÇORUM ŞAMPİYONU oldular.

Küçüklerde 5 branşta da birinci olan sporcularımız bayrak yarışında talihsizlik yaşamalarına rağmen yarışı bırakmadılar ve ikinci bitirdiler. 33 puan gibi açık bir farkla takım halinde ÇORUM BİRİNCİSİ oldular.

Yıldız Erkeklerde ise son yarışma Cirit Atma ya kadar mücadele etti Cenker KULAKSIZ, Ciritte rakibine fark atınca 9 puan farkla Yıldız Erkeklerde de Çorum Şampiyonu oldular.

Nisan ayında grup yarışmalarına gidecek takımların bu süre zarfında daha çok çalışarak gruplarda “Alacamıza ve Çorum’umuza iyi bir derece getireceklerini söyleyen Beden Eğitimi Öğretmeni Abdulkadir BAYRAK, müsabakalarda göstermiş oldukları güzel ve hırslı mücadele sonrası zorla da olsa hak ettikleri başarıyı yakalayan çocuklarımı can-ı gönülden tebrik ediyorum” dedi. Takım Kaptanları Ahmet Can ERBAŞ ve Mehmet Eren KULAKSIZ “İnşallah iki takımımızda gruplarda okulumuza, ilçemize ve Çoruma iyi dereceler getireceğiz, bizlerin buraya gelmesinde emeği geçen başta okul müdürümüz Emrah İŞCEN’e Abdulkadir öğretmenimize, Süleyman Abimize ve tüm güçleri ile sakatlıklara rağmen ÇORUM ŞAMPİYONU olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizde müsabakalarda emeği geçen öğretmenlerimize, teknik ekibimize, idarecilerimize ve bize bu gururu yaşatan öğrencilerimize teşekkür ediyor, eğitim ve spor alanındaki başarılarının devamını diliyoruz.


Atletizm MüsabakalarıAtletizm MüsabakalarıAtletizm MüsabakalarıAtletizm MüsabakalarıAtletizm MüsabakalarıAtletizm MüsabakalarıAtletizm Müsabakaları

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.