ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞKAN ZEKİ GÜL’DEN KILINǒA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çorum Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Cengiz KILINÇ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
BAŞKAN ZEKİ GÜL’DEN KILINǒA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çorum Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Cengiz KILINÇ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILINÇ’ı tebrik ederek söze başlayan Çorum Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜL: “İnanıyorum ki, benim de yetiştiğim Alaca’mızda ülkesini, milletini seven nesiller yetişmesine vesile olacaksınız. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Gençlerimizin eğitiminde üzerimize düşen ne varsa her zaman yaptık yapmaya devam ediyoruz. Alacalı hemşerilerimize ve Alaca eğitimine bütün gayretimizle destek vereceğiz.

 Son 15 yılda Türkiye’de sağlık, turizm, sanayi, ticari alan olmak üzere birçok alanda gelişmeler oldu. Milli ve manevi değerlerin ön plana çıktığı eğitimin olması çok önemlidir. Gençlerimizi doğru yetişmesi gelecek Türkiye için hepimizin görevidir. Ülkemizin geleceği gençlerimiz için dertlenmemiz gerekiyor.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILINÇ: “Eğitim, dert edinmemiz gereken bir alandır. Dertlendiğiniz zaman çare ararsınız. İnsan eğitimi kolay değildir. Alaca’mızda birçok alanda yatırımlar yapıldı, yapılmaya devam ediyor. Eğitime de önemli yatırımlar yapıldı. Alaca’daki okullarımızın fiziki ihtiyaçları giderilmektedir. Alaca’daki çocuklarımız bizim için çok kıymetlidir. Bu çocuklar hepimizin çocuklarıdır. Bir Alacalı olarak bu derdi hepimizin taşıması gerekiyor. Eğitime yapılan yatırım boş yatırım değildir. Sizlerden ve ekibinizden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILINÇ, ziyaretlerinden dolayı Çorum Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜL’e teşekkür etti.


25-06-201825-06-201825-06-2018

 

 

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.