ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CERİTLER İLK-ORTAOKULU´NDA KARNE HEYECANI

Tüm Türkiye ´de olduğu gibi bugün İlçemizde de karne heyecanı yaşandı.
CERİTLER İLK-ORTAOKULU´NDA KARNE HEYECANI

Tüm Türkiye ´de olduğu gibi bugün İlçemizde de karne heyecanı yaşandı. İlçe Merkezi ve köylerde toplam 6310 ilk, ortaokul ve lise öğrencisi karnelerini alarak yaz tatiline girdi. İlçemiz Ceritler İlk-Ortaokulu´da düzenlenen karne törenine İlçe Kaymakam Vekilimiz Sayın Coşkun DOĞAN ile Belediye Başkanı Av.Muhammet Esat EYVAZ, İlçe Jandarma Komutanı Kurtuluş DÖNÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN ve Şube Müdürümüz İlyas KIRALİ katılarak öğrencilere karnelerini dağıttılar.

İlçe Kaymakam Vekilimiz Sayın Coşkun DOĞAN, öğrencilerle bir süre sohbet ederek yaz tatilini iyi geçirmeleri konusunda tavsiyede bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN, öğrencilerle ilgilenen ve emeği geçen tüm idarecilere ve öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür etti. Öğrencilere yaz tatilini verimli geçirmelerini ve bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Ülkemiz ve İlçemizde eğitim öğretime emeği geçen herkese teşekkür eder, öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.

 

Ceritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne TöreniCeritler Karne Töreni

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.