ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH İLK-ORTAOKULUNDAN KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

Fatih İlk-Ortaokulu tarafından “23 Nisan Dünya Kitap Günü” münasebetiyle 24 Nisan Cuma günü saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanında kitap okuma etkinliği yapıldı.
FATİH İLK-ORTAOKULUNDAN KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

 

 

Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf BÜKÜŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN, Fatih İlk-Ortaokulu tarafından “23 Nisan Dünya Kitap Günü” münasebetiyle 24 Nisan Cuma günü saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanında yapmış olduğu kitap okuma etkinliği katıldılar.

 

Okul Müdürü Mustafa YENER etkinliğin amacının kitabın ve okuma alışkanlığının önemini vurgulamak, okumayı özendirmek olduğunu söyledi. Kitabı hayatının önemli bir parçası haline getirebilmiş bir birey, ihtiyaç duyduğu yaşam becerilerini üretebilmek, sorunlarına kalıcı ve etkili çözümler bulmak, toplumsal huzura katkı sağlayabilmek gibi meziyetlere sahip olacağını ifade etti. Ayrıca kitabın, uluslararasında kültür alışverişini sağlayan, karşılıklı anlayış ve hoşgörüyü geliştiren niteliğiyle de dünya barışına hizmet etmekte olduğunu belirtti.

 

Kitap Okuma EtkinliğiKitap Okuma EtkinliğiKitap Okuma EtkinliğiKitap Okuma EtkinliğiKitap Okuma EtkinliğiKitap Okuma EtkinliğiKitap Okuma EtkinliğiKitap Okuma Etkinliği

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.