ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDEN YILSONU SERGİSİ

İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Meslek Edindirme Kursları” kapsamında yılsonu sergisi düzenlendi.
HALK EĞİTİMİ MERKEZİNDEN YILSONU SERGİSİ

İlçemiz Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Meslek Edindirme Kursları” kapsamında yılsonu sergisi düzenlendi. Sergide açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra bayan kursiyerlerin yıl boyunca hazırlamış oldukları el emeği, göz nuru ürünler gezildi. Sergide kursiyerler tarafından, Dikiş-Nakış,  Tel Kırma, Takı-Tasarım ve Giyim alanında yapılan birbirinden güzel ürünler sergilendi.

Sergiye İlçe Kaymakam Vekilimiz Sayın Coşkun DOĞAN’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf BÜKÜŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN, Şube Müdürlerimiz İlyas KIRALİ ve Mehmet SULAR, kamu kurum ve kuruluş daire amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergiyi gezen İlçe Kaymakam Vekilimiz Sayın Coşkun DOĞAN, idarecilerden ve kurs usta öğreticilerinden yapılan çalışmalar ve tasarlanan ürünler hakkında bilgi aldı.


HEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu SergisiHEM Yılsonu Sergisi

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.