ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYME ANA ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Hayme Ana Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Seyhan BOLAT ve öğrencileri, Okul Müdürü Esra SELÇUK KARAALP, Müdür Yardımcısı Murat ÇEVİK ile birlikte Alaca Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN´u makamında ziyaret ettiler. Minik Öğrenciler çiçeklerle İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN’un Öğretmenler Gününü kutladılar.
HAYME ANA ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Hayme Ana Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Seyhan BOLAT ve öğrencileri, Okul Müdürü Esra SELÇUK KARAALP, Müdür Yardımcısı Murat ÇEVİK ile birlikte Alaca Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN´u makamında ziyaret ettiler. Minik Öğrenciler çiçeklerle İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN’un Öğretmenler Gününü kutladılar.

Hayme Ana Anaokulu idarecileri ve minik öğrencileri makamında kabul eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hürrem DURSUN: “ Öğrencilerimizin her biri birbirinden değerli birer çiçek. Onları misafir etmek makamımıza neşe ve renk katıyor. Onlar bugünlerin çocukları yarınların yöneticileri… Çocuklarımızdaki bu enerjiyi gördükçe yarınlara umutla bakıyoruz.” dedi.

Ziyarete gelen idareci ve öğretmenlerin de öğretmenler gününü kutlayan Hürrem DURSUN, bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Ziyaretin sonunda öğrencilere ve öğretmenlere günün anısı olarak hediyeler takdim eden Müdürümüz Hürrem DURSUN, ileride öğrenciler için anı olması dileğiyle toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 Ardından Hayme Ana Anaokulu Öğrencileri ve İdarecileri Şube Müdürü Yılmaz KARAALP, Çetin KAYA, Zülal ZEYTİNCİ ve İlhan AKBAŞ ile makamlarında bir araya geldiler. Minik Öğrenciler çiçeklerle Şube Müdürlerimizin ve Milli Eğitim çalışanlarımızın Öğretmenler Gününü kutladılar. Samimi, neşeli ve renkli ziyaretin ardından Hayme Ana Anaokulu idarecileri ve minikler hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

27-11-201727-11-201727-11-201727-11-2017

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.