ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYME ANAOKULUNDAN KUTLU DOĞUM PROGRAMI

HAYME ANAOKULUNDAN KUTLU DOĞUM PROGRAMI

İlçemiz Hayme Anaokulu tarafından Belediye Kültür Salonunda Kutlu Doğum programı düzenlendi. Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve açılış konusmasıyla başlayan program; Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Daha sonra öğrenciler tarafından "En Büyük Kim Allah", "Bir İsmin Ahmed Efendim Bir İsmin de Muhammed", "Rabbim Sana Çok Şükür", "Peygamberi Görmek İçin", "571´de Bir Güneş Doğdu" ilahileri ile "40 Yaş Şiiri"okundu. Büyük bir ilgiyle izlenen Semazen Gösterisi ve "Kabeyi Tavaf" gösterilerinin ardından yapılan dua ile program sona erdi.

 

Hayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum HaftasıHayme Kutlu Doğum Haftası

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.