ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE KONFERANS VERİLDİ

Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından öğrenciler için organize edilen “İslami Tebliğ Metodu ve Namaz” konulu bir konferans verildi.
ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE KONFERANS VERİLDİ

Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından, 05.03.2015 Perşembe günü öğrencilerine yönelik “İslami Tebliğ Metodu ve Namaz” konulu bir konferans verildi. Konferansı; araştırmacı-yazar, Namaz Platformu Üyesi ve Mavi Marmara aktivistlerinden Ramazan KAYAN verdi. Konferansa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN, Şube Müdürümüz İlyas KIRALİ, İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve idarecileri katıldılar. Konferansta özellikle Mavi Marmara gemisinde samimi olarak kılınan namaz ile şehit düşen lise son sınıf öğrencisi Furkan DOĞAN’ın, şehadeti öncesi ve sonrası yaşanılan olaylar izleyicileri derinden etkiledi. Konferans sonrası günün anısına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN tarafından Ramazan KAYAN’a bir plaket verildi.


İHL KonferansİHL KonferansİHL KonferansİHL KonferansİHL KonferansİHL KonferansİHL Konferans

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.