ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İKİNCİ DÖNEM TEOG SINAVI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Bakanlığımız tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, 8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen ikinci dönem ortak sınavları İlçemizde başarıyla tamamlandı.
İKİNCİ DÖNEM TEOG SINAVI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Bakanlığımız tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında, 8. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen ikinci dönem ortak sınavları İlçemizde başarıyla tamamlandı. Ortak sınavlar kapsamında, 29 Nisan 2015 Çarşamba günü Türçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 30 Nisanda ise Fen ve Teknoloji, T.C. İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük ile Yabancı Dil sınavları gerçekleştirildi. Sınava, İlçemizde 14 okuldan 569 öğrenci katılmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim denetmenleri tarafından sınav yapılan ilgili okullarımız sınavın sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için kontrol edildi.

TEOG sınavında soruların okullarımıza güvenli bir şekilde götürülmesinde emeği geçen Jandarma ve emniyet kolluk görevlilerine, şehir içi sınav evrakı nakil koruma görevlilerine, şoförlere, taşıyıcılara, hizmetlilere ayrıca sınavın okullarımızda sorunsuz yapılmasında emeği geçen okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ayrı ayrı teşekkür ederiz.


TEOG SınavıTEOG SınavıTEOG SınavıTEOG SınavıTEOG SınavıTEOG SınavıTEOG Sınavı

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.