ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜFTÜSÜ SAYIN FATİH KAYA’DAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CENGİZ KILINÇ´A ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Alaca İlçe Müftüsü  Sayın Fatih KAYA, İlçe Vaizi Fatih AKMAN ve İlçe Murakıb’ı Doğan ÇIRAKOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILINÇ’ı öğretmenler günü dolayısıyla  ziyaret ettiler.
İL MÜFTÜSÜ SAYIN FATİH KAYA’DAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CENGİZ KILINÇ´A ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Alaca İlçe Müftüsü  Sayın Fatih KAYA, İlçe Vaizi Fatih AKMAN ve İlçe Murakıb’ı Doğan ÇIRAKOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILINÇ’ı öğretmenler günü dolayısıyla  ziyaret ettiler.Alaca İlçe Müftüsü  Sayın Fatih KAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILINÇ’a , “Öğretmenliğin fedakarlık gerektiren bir meslek olduğunu  ve öğrencilerimize çağın imkânlarını sunarak  onları vatanına ve milletine sevdalı, millî ve manevî değerlerine bağlı, bireyler olarak yetiştirmede büyük rol düştüğünü.” söyledi. 

Alaca İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz KILINÇ, Alaca İlçe Müftüsü  Sayın Fatih KAYA, İlçe Vaizi Fatih AKMAN ve İlçe Murakıb’ı Doğan ÇIRAKOĞLU’na  nazik ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm öğretmenlerimiz adına dolayı teşekkürlerini iletti.


 23-11-201823-11-201823-11-2018

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.