ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL VE İLÇE ANAOKULU MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İlimiz Merkez ve İlçelerinde bulunan Anaokullarının Müdürleri "Öğrenme Merkezlerinde Yapılan Uygulamalar" ile ilgili İlçemizde toplantı yaptılar.
İL VE İLÇE ANAOKULU MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

İlimiz Merkez ve İlçelerinde bulunan Anaokullarının Müdürleri "Öğrenme Merkezlerinde Yapılan Uygulamalar" ile ilgili İlçemizde toplantı yaptılar. Toplantı yapılmadan önce İlçemize gelen grup; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN ile Anaokulları Müdürlerimiz Esra SELÇUK KARAALP ve Aysun YAYDEMİR tarafından karşılanarak Alacahöyük Beldesinde bulunan tarihi ören yerleri ve müze gezdirildi. Hayme Ana Anaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulu ziyaretlerinin ardından "Öğrenme Merkezlerinde Yapılan Uygulamalar" ile ilgili toplantı yapılarak bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Anaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları ToplantısıAnaokulları Toplantısı

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.