ÇORUM
ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZDE DYK YAZ KURSLARI BAŞLADI
az Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımız (DYK) İlçemiz Şehit Nedim Tuğaltay Anadolu Lisesi'nde 4 Temmuz 2022 tarihi itibariyle başladı.![İLÇEMİZDE DYK YAZ KURSLARI BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2022_07/05082657_DYK-Yaz-KurslarY-ManYet-Resmi.jpg)
Yaz Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımız (DYK) İlçemiz Şehit Nedim Tuğaltay Anadolu Lisesi'nde 4 Temmuz 2022 tarihi itibariyle başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz KILINÇ ve görevli personelimiz tarafından öğrencilerimize kurs bilgilendirmesi yapıldı.