ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKÖĞRETİM HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

İlçemizde İlköğretim Haftası çeşitli etkinlerle kutlandı.
İLKÖĞRETİM HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

İlçemizde İlköğretim Haftası yapılan çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlköğretim Haftası ilk program Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN tarafından çelenk konulması, İstiklal Marşı´nın okunması ve saygı duruşu şeklinde gerçekleşti.

İkinci program ise Hüseyngazi İlkokulunda gerçekleşti. Törene Kaymakamımız Sayın Ramazan KURTYEMEZ, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf BÜKÜŞ, İlçe Emniyet Müdürü Serdar YAKICI, daire amirleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından İlçe Millli Eğitim Müdürümüz günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. Program öğrenciler tarafından yapılan etkinlerle sona erdi.

 

İlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftası

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.