ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP ORTAOKULUNDA I. YARIYIL KARNE DAĞITIM PROGRAMI YAPILDI

İlçemizde okul öncesi eğitim kurumları ile ilk ve orta dereceli okullarda okuyan yaklaşık 6.447 öğrenci, bugün karne alarak 2 hafta sürecek yarıyıl tatiline girdi.
İMAM HATİP ORTAOKULUNDA I. YARIYIL KARNE DAĞITIM PROGRAMI YAPILDI

İlçemizde okul öncesi eğitim kurumları ile ilk ve orta dereceli okullarda okuyan yaklaşık 6.447 öğrenci, bugün karne alarak 2 hafta sürecek yarıyıl tatiline girdi.

2014-2015 eğitim öğretim yılının 15 Eylül Pazartesi günü başlayan ilk yarısı, öğrencilere karne dağıtımıyla bugün sona erdi. Karne dağıtımının ardından İlçemizde 6447 öğrenci ve 500 öğretmen 2 hafta sürecek yarıyıl tatiline girdi. Eğitim -öğretim yılının ikinci yarısı, 9 Şubat Pazartesi başlayacak.

İlçemizde karne dağıtım programı ise bu yıl Alaca İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirildi. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Ramazan KURTYEMEZ, Belediye Başkan Yardımcısı Secaattin ARKLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN, Şube Müdürümüz İlyas KIRALİ ve öğretmenlerimiz katıldılar ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler dağıttılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2 hafta sürecek olan yarıyıl tatilindedeğerli yönetici ve öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıkla, güzel bir tatil geçirmelerini ve yeni döneme dinlenmiş olarak başlamalarını temenni ediyoruz.


I. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım ProgramıI. Yarıyıl Karne Dağıtım Programı

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.