ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSMAİLLİ VE BOLATÇIK KÖYÜ OKUL ZİYARETİ

İsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretleri...
İSMAİLLİ VE BOLATÇIK KÖYÜ OKUL ZİYARETİ

İlçe Kaymakam Vekilimiz Sayın Mubarek AGİTOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN ve Şube Müdürümüz ile İsmailli ve Bolatçık Köy okulunu ziyaret ettiler. Öğrencilerimizle sohbet ederek onlara çeşitli hediyeler verdiler. Okul ziyaretlerinin ardından Bolatçık Köyü Köy Odasına geçerek vatandaşlarla sohbet ettiler.

 

İsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyaretiİsmailli ve Bolatçık Köy Okulları Ziyareti

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.