ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KUR´AN-I KERİMİ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI İLÇEMİZDE YAPILDI

Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması İlçemizde yapıldı.
KUR´AN-I KERİMİ GÜZEL OKUMA YARIŞMASI İLÇEMİZDE YAPILDI

Çorum ve İlçeleri Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında 29 Mart 2015 Pazar günü yapılan Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesinin koordinatörlüğünde Sebilullah Camiinde yapıldı.

Okul Müdürü Kadir ŞİMŞEK’in açılış konuşması ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kadir SÖNGÜT’ün selamlama konuşması ile başlayan yarışmada 9 Anadolu İmam Hatip Lisesi yarıştı. Yarışmaya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kadir SÖNGÜT, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN, İlçe Müftüsü İhsan CANER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İlyas KIRALİ, Sungurlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz KARAALP, Okul Müdürleri ve öğretmenleri katıldı.

Yarışma sonucu Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi 1., Sungurlu Anadolu İmam Hatip Lisesi 2,, Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Mücahit ARSLAN ise 3. oldu. Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından yarışmada birinci olan öğrenciye yarım altın, ikinci olan öğrenciye çeyrek altın, üçüncü olan öğrenciye gram altın ödülünün yanında yarışmaya katılan tüm öğrencilere gömlek ve İlçe Müftülüğü tarafından da birer kitap seti hediye edildi.

Yarışmadan sonra Alaca Anadolu İmam Hatip Lisesi okul yemekhanesinde tüm katılımcılara yemek ikramı yapıldı.  

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi, idarecilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.


Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma YarışmasıKuran-ı Kerimi Güzel Okuma YarışmasıKuran-ı Kerimi Güzel Okuma YarışmasıKuran-ı Kerimi Güzel Okuma YarışmasıKuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.