ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Habibe Türk ve öğrencileri ile Okul Müdürü Halil Gülşen ile birlikte Alaca Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun´u makamında ziyaret ettiler. 
MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Habibe Türk ve öğrencileri ve Okul Müdürü Halil Gülşen ile birlikte Alaca Milli Eğitim Müdürü Sayın Hürrem Dursun´u makamında ziyaret ettiler.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Habibe Türk ve öğrencileri girişte büyük bir tebessümle karşılayan, öğrencilerle tek tek ilgilenen İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN ve heyecanlı oldukları gözlenen öğrenciler arasında sıcak ve renkli bir sohbet gerçekleştirildi.

Öğretmenler Gününü kutlayan minikler kendi yaptıkları resimleri hediye olarak vererek Milli Eğitim Müdürümüze sürpriz yaptılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN, öğrencilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, " Öğretmenlerin bu özel gününde ziyaretinizden dolayı mutlu oldum. Hepiniz akıllı öğrencilersiniz. Eğitim hayatınız boyunca başarılı bir gelecek nesil olacağınıza inanıyorum. Sizler geleceğe ışık olan birer yetişkin olacaksınız.” dedi.

Çocukların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN ve öğrenciler arasında uzun bir sohbet gerçekleştirildi. Minik öğrencilere ikramların ardından ziyaret sona erdi. Ziyaret sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem DURSUN, Öğretmen Habibe Türk ve öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirdiler.


27-11-201727-11-201727-11-2017

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.