ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY YAPILAN ETKİNLİKLERLE ANILDI

Mehmet Akif Ersoy, ölümünün 78. yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de yapılan etkinliklerle anıldı.
MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY YAPILAN ETKİNLİKLERLE ANILDI

Mehmet Akif Ersoy, ölümünün 78. yıldönümünde tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de yapılan etkinliklerle anıldı. Müdürlüğümüz binası önünde toplanan Hayme ve Zübeyde Hanım anaokulu öğrencileri, öğretmenleri, velilerimiz ve diğer kurum yöneticileri Cumhuriyet Meydanına doğru yürüdüler. Cumhuriyet Meydanında yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından öğrencilerimiz tarafından günün anlam ve önemi ile ilgili şiirler okundu. Daha sonra öğrencilerimiz Alaca Kaymakam Vekilimiz Sayın Coşkun DOĞAN´a, Belediye Başkanımız Muhammet Esat EYVAZ´a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN´a Türk Bayrağı hediye ettiler. Program İlçe Müftümüz İhsan CANER tarafından yapılan dua ile sona erdi. Daha sonra İlçe Kaymakam Vekili Sayın Coşkun DOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hürrem DURSUN ve Anaokulu Müdürleri ile bir grup öğrenciyi Makamında kabul etti.

 

Mehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma ProgramıMehmet Akif Ersoyu Anma Programı

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.