ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PEDİATRİ PALYATİF BAKIMDA AB UYGULAMALI EĞİTİMİ AB PROJESİ

"2014 Teklif yılı kapsamında İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz tarafından Erasmus+ Leonardo da Vinci Programı programına sunulan "Pediatri Palyatif Bakımda AB Uygulamalı Eğitimi" isimli AB projesi desteklenmeye değer görülmüştür.
PEDİATRİ PALYATİF BAKIMDA AB UYGULAMALI EĞİTİMİ AB PROJESİ

"2014 Teklif yılı kapsamında İlçemiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz tarafından Erasmus+ Leonardo da Vinci Programı programına sunulan "Pediatri Palyatif Bakımda AB uygulamalı Eğitimi" isimli AB projesi desteklenmeye değer görülmüştür.
Proje kapsamında 22 öğrencimiz Danimarka´nın Brondby şehrinde 21 günlük mesleki eğitim çalışması gerçekleştirecektir. Hemşirelik bölümü öğrencilerimiz arasında yapılan sınav ve mülakat sonucu seçilen öğrencilerimiz 23/02/2015 tarihinde yurt dışında olacaklardır. Öğrencilerimize Okul Müdürümüz Rifat AKSOY da refakat edecektir.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizi ve projede görev alan tüm personelimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.   Ulusal_Ajans_AB_Projesi

 

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.