ÇORUM ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİYER-İ NEBİ BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI

    İlçemizde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında 27/04/2015 Pazartesi günü Belediye Kültür Salonunda ortaokullar arasında Siyer-i Nebi yarışması yapıldı.
SİYER-İ NEBİ BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI

 

 

İlçemizde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında 27/04/2015 Pazartesi günü Belediye Kültür Salonunda ortaokullar arasında Siyer-i Nebi yarışması yapıldı. Yarışmaya katılan tüm okullarımıza katılım belgesi, hediye paketi, 25 TL´lik hediye çeki ve İlçe Müftülüğü tarafından Kuran-ı Kerim hediye edildi. Kıran kırana geçen yarışma sonucunda Mimar Sinan Ortaokulu ile Çopraşık Ortaokulu birinciliği paylaşmış, Sakarya Ortaokulu ise üçüncü olarak yarışmayı tamamlamıştır. Yarışma sonucu dereceye giren okullarımıza  başarı belgesi, öğrencilerimize ise çeyrek altın hediye edilmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yarışmaya giren okullarımıza ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Siyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi YarışmasıSiyer-i Nebi Yarışması

Yıldızhan Mahallesi, Koca Yusuf Sokak, Kat 2, No 9 19600 Alaca/ÇORUM - 0 364 411 56 59 0 364 411 57 74

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.