ÇORUM
ALACA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP EKİM AYI TOPLANTISI İLÇEMİZ ALACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE YAPILDI
Yögep Toplantıları-Ekim Ayı![YÖGEP EKİM AYI TOPLANTISI İLÇEMİZ ALACA KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2019_10/24112356_YOGEP-ManYet-Resmi.jpg)
Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) kapsamında Ekim ayı toplantımız Alaca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Protokol Kuralları (telefonla iletişim süreci, kılık-kıyafet, üst ve ast ile ilişkiler, veli ile ilişkiler vb.) ve resmi yazışma hakkında söyleşi yapılmıştır.